Napínací potah na rohovou sedačku

Napínací potah na rohovou sedačkuMáte doma starší rohovou sedačku a potřebujete jí oživit či zrenovovat? Nechce se vám investovat do nové sedačky? Pokud si odpovíte ano, tak zaměřte svoji pozornost na řešení, které je finančně nenáročné a přesto vám umožní mít vzhledově úplně novou rohovou sedačku.

Díky napínacím potahům na rohovou sedačku si vytvoříte na starším sedacím nábytku „novou vrstvu“, která krásně obalí starší nábytek a máte sezení opět jako nové. Elastické potahy na sedací soupravy jsou univerzální, tady je možno je natáhnout na sedačky s pravým či levým rohem.

Prohlédnout potahyCelá nabídka

Napínací potah na rohovou sedačku - žíhanýZ nabídky napínacích potahů na rohové sedačky můžete vybírat z více jak 40ti  dekorů a barev napínacích látek a díky tomu nový vzhled může vytvořit ve vašem interiéru zcela něco nového a moderního.

Nový potah dokonale ochrání vaši sedací soupravu před poničením domácími mazlíčky či malými dětmi.

Napínací potahy na rohové sedačky jsou vyrobené ve Španělsku nebo Itálii (dle kolekce, kterou si vyberete) a materiálově jsou složeny z bavlny a elastanu. V některých látkách je přidáván také elastan. Další výhodou těchto potahů je pratelnost – při 30C jsou všechny nabízené potahy pratelné.

Vyberte si krásný napínací potah na rohovou sedačku

V nabídce naleznete různé kolekce potahů – žíhané potahy z kolekce UNIVERSO připravené přímo pro rohové sedačky, dále bielastické potahy OCEANO či strečové potahy GLAMOUR či GRAFITI.

Červený napínací potah na rohovou sedačkuNapínací potah na rohovou sedačku s oříškovým odstínemšedý elastický potah na rohovou sedací soupravuKrásný napínací potah na sedačku - tmavě červenýDžínově modrý napínací potah na sedačku - rohovouNapínací potah s 3D strukturou na rohovou sedačku

Další potahy na sedačky

Rozměr sedačky pro napínací potah

Rozměr rohové sedačky, kterou chcete potáhnou novým napínacím potahem by neměl být v celkové délce delší než 530 cm (součet kratší a delší části) a maximálně by sedačka neměla být vyšší než 1m.

Rozměr napínacího potahu pro rohovou sedačku - rozměr sedačky

Natažení potahu na rohovou sedačku

Potah je bielastický – můžete ho snadno natáhnout do více směrů, proto je potažení sedací soupravy záležitostí pár minut a zvládnete ji v domácím prostředí opravdu snadno. Pokud by se vám napínací potah po sedu vytahával, je dobré použít napínací váleček, který vám zajistí, že potah bude lépe držet tvar sedačky zvláště v místech za zády, kde sedíte.

Prohlédnout potahyCelá nabídka

 

Aktuálně z katalogu potahů na rohové sedačky

Pokud stále váháte jaký vybrat potah zkuste se inspirovat v eshopu a vyberte správný elastický potah na rohovou sedačku.


Jak se vám líbí napínací potahy na rohové sedačky?

Jak se vám líbí jednoduchost a praktičnost elastických potahů na rohové sedačky – ohodnoťte prosím.

[Celkem: 4    Průměr: 4.5/5]

 


Vyberte si ten správný napínací potah – inspirujte se také u zákazníků, kteří již potah zakoupili

Nový styl a příjemný vzhled pomocí napínacích potahů. Nechte se inspirovat galerií spokojených zákazníků a vyberte si správný odstín napínacího potahu.

Napínací potah červená textúra Napínací potah hnědý Napínací potah modrý

Vybrat nový potah na sedačku


Ty pravé napínací potahy

Celou nabídku napínacích potahů na sedací soupravy, křesla, taburety či židle naleznete v internetovém obchodě decoDoma. Naleznete zde nejen kvalitních potahy na sedačky, křesla a židle, ale také domácí potřeby, lůžkoviny či látky.

Prohlédnout celý katalog potahů
Prohlédnout potahyCelá nabídka

Inspirujte se celým sortimentem >

 


 

Doporučení prodejci:

Prodejce potahů - 4Home - potahy na sedací soupravy, křesla nebo židle

Napínací potahy na sedačky a křesla Euronova

Velký výběr napínacích potahů naleznete u prodejce decoDoma - elastické potahy na židle, sedačky, křesla

Potahy na sedací nábytek od Blancheporte - potahy na křesla , pohovky

Prodejce napínacích potahů nejen na sedací soupravy