Přehozy na sedací soupravy

Světle modrý přehoz na sedací soupravuPřehoz na sedačku z obchodu Blancheporte

 

Přehozy přes sedačky jsou atraktivním bytovým doplňkem, pro zútulnění celé sedačky a nového náboje nejen obýváku. Pořiďte si přehoz přes sedačku, kterým jednoduše docílíte moderního vzhledu pokoje a zároveň prakticky ochráníte sedačku před mechanickým poškozením.

Přehozy oproti napínacím potahům slouží pro pokrytí sedací a zádové části sedacího nábytku. Jejich aplikace na stávající sedací nábytek je tak velice snadná a rychlá.

Přehozy stejně jako potahy můžete měnit několikrát do roka a třeba pro každé roční období tak změnit celkovou náladu obýváku.

Vybíráme přehozy na sedačky z obchodu 4home:

Přehozy na sedačku - hnědá Přehozy na sedací soupravy - červená

Přehozy z obchodu Blancheporte:

Přehoz na sedačku modré pruhy z obchodu Blancheporte

Co se týče materiálů tak některé druhy přehozů mají antialergickou úpravu, většinou se v kvalitnějším přehozu nedrží tolik prach a je odolnější. Vyjímkou nejsou také beránkové přehozy, které vás doslova zahřejí.

Vyberte si ten přehoz, který vám skvěle zapadne do vaší barevné harmonie obýváku. Dolaďte vše např pomocí malého koberce nebo barevně sladěných polštářků

Přehozy nabízí celá řada prodejců bytového textilu a doplňků. Například na stránkách oblíbeného prodejce domácích potřeb 4home naleznete jak přehozy přes sedačky tak také napínací potahy na křesla či sedací soupravy.

Jak se vám líbí přehozy na sedací soupravy?

Napínací potahy sedací soupravy

Napínací potahy na sedací soupravyCo když sedací soupravy doma dosluhují? Je čas na napínací potahy, které je snadno oživí a vzhledově budete mít doma úplně nový kousek sedacího nábytku.

Že to zní jako pohádka? Nenechte se mýlit – takový napínací potah celkem jednoduše nasadíte na skoro jakýkoli tvar sedací soupravy – a to díky elasticitě – potah můžete vytáhnout (napnout) do všech směrů.

 

Následně potah sedací soupravu pevně obepne a případná návštěva ani nepozná, že sedí na starším nábytku a bude obdivovat vaší novou sedačku.

 

Ale to není vše – napínací potahy jsou jednoduše pratelné v pračce a jsou také více odolné. Pokud máte doma domácí mazlíčky pak se nemusíte obávat rychlého zničení povrchu.

Inspirujte se celou nabídkou:  napínací potahy na sedací soupravy >.


Libí se vám praktičnost a jednoduchost použití napínacího potahu pro sedací soupravy?


Napínací potahy pro vás

Celou nabídku napínacích potahů na sedací soupravy, křesla, taburety či židle naleznete v internetovém obchodě 4home. Naleznete zde nejen kvalitních potahy na sedačky, křesla a židle, ale také domácí potřeby, lůžkoviny či látky.

Prohlédnout celý katalog potahů
Prohlédnout potahyVybrat prodejce

Inspirujte se celým sortimentem >

 


Potah na křeslo

Petra

Nový potah na křeslo do obývacího pokoje

S novými napínacími potahy bude vaše staré křeslo opět jako nové.
Kdy se z obyčejného staršího křesla stává více než jen vzhledově krásné křeslo? Když skvěle zapadne do vašeho pokoje či obýváku a dodá mu nový šmrnc a to díky elegantnímu napínacímu potahu.

Nový styl díky potahu

Napínací potahy na křesla jsou perfektním řešením, pokud chcete změnit vzhled svého staršího křesla, které již svůj půvab ztratilo nebo prostě jen toužíte po novém stylu. Nabídka vzorů je bohatá a díky tomu si můžete vzhled svého sedacího nábytku přizpůsobit přesně vašemu pokoji nebo využít příležitosti během roku (např. Vánoce, oslavy).

Napínací potahy na křesla naleznete v nabídce v mnoha atraktivních odstínech.

 

Vlastnosti potahu na křeslo

Nový potah na křeslo je odolný, snadno se natahuje a je pratelý. Pokud vám starší křeslo zniřily děti nebo domácí mazlíčci tak se nemusíte obávat, tyto nové potahy jsou odolné.

Potahy na křeslav nabídce obchodu

Dekory potahů na křesla

Potah na křesloPotah na křeslo ušákPotah na relaxační křesloNapínací potah na křeslo

 

Další vzory potahů na křesla

 

Jak dát nový potah na křeslo?

Natáhnutí potahu na křeslo je snadné a za pár minut to zvládne každý.

  • Najděte etiketu umístěnou na zadní straně potahu na křeslo.
  • Potah začnete natahovat od opěradla dolů.
  • Potah napínáte směrem od shora dolů a zasunete do záhybů. Vyrovnejte až do stavu kdy se vzhledem budete spokojeni, pokud potah nedrží v záhybech tvar tak použijte upevňovací váleček.

Jak se vám líbí napínací potahy na křesla?

Jak se vám líbí jednoduchost a praktičnost napínacích potahů na křesla – ohodnoťte prosím.

 


Vyberte si ten správný napínací potah – inspirujte se také u zákazníků, kteří již potah zakoupili

Nový styl a příjemný vzhled pomocí napínacích potahů. Nechte se inspirovat galerií spokojených zákazníků a vyberte si správný odstín napínacího potahu.

Napínací potah červená textúra Napínací potah hnědý Napínací potah modrý

Vybrat nový potah na křeslo

 

Doporučení prodejci:

Prodejce potahů - 4Home - potahy na sedací soupravy, křesla nebo židle

Napínací potahy na sedačky a křesla Euronova

Napínací potahy na MK lůžkoviny

Potahy na sedací nábytek od Blancheporte - potahy na křesla , pohovky

Potahy na sedací soupravy, židle a křesla od Dekortextilu