Přehozy na sedací soupravy

Světle modrý přehoz na sedací soupravuPřehoz na sedačku z obchodu Blancheporte

 

Přehozy přes sedačky jsou atraktivním bytovým doplňkem, pro zútulnění celé sedačky a nového náboje nejen obýváku. Pořiďte si přehoz přes sedačku, kterým jednoduše docílíte moderního vzhledu pokoje a zároveň prakticky ochráníte sedačku před mechanickým poškozením.

Přehozy oproti napínacím potahům slouží pro pokrytí sedací a zádové části sedacího nábytku. Jejich aplikace na stávající sedací nábytek je tak velice snadná a rychlá.

Přehozy stejně jako potahy můžete měnit několikrát do roka a třeba pro každé roční období tak změnit celkovou náladu obýváku.

Vybíráme přehozy na sedačky z obchodu 4home:

Přehozy na sedačku - hnědá Přehozy na sedací soupravy - červená

Přehozy z obchodu Blancheporte:

Přehoz na sedačku modré pruhy z obchodu Blancheporte

Co se týče materiálů tak některé druhy přehozů mají antialergickou úpravu, většinou se v kvalitnějším přehozu nedrží tolik prach a je odolnější. Vyjímkou nejsou také beránkové přehozy, které vás doslova zahřejí.

Vyberte si ten přehoz, který vám skvěle zapadne do vaší barevné harmonie obýváku. Dolaďte vše např pomocí malého koberce nebo barevně sladěných polštářků

Přehozy nabízí celá řada prodejců bytového textilu a doplňků. Například na stránkách oblíbeného prodejce domácích potřeb 4home naleznete jak přehozy přes sedačky tak také napínací potahy na křesla či sedací soupravy.

Jak se vám líbí přehozy na sedací soupravy?

Doporučení prodejci:

Prodejce potahů - 4Home - potahy na sedací soupravy, křesla nebo židle

Potahy na Astratexu

Potahy na astoreo

Potahy na sedací nábytek od Blancheporte - potahy na křesla , pohovky

Potahy na sedací soupravy, židle a křesla od Dekortextilu