Napínací potah na rohovou sedačku

Napínací potah na rohovou sedací soupravu
Máte doma starší rohovou sedačku a potřebujete jí oživit či zrenovovat? Nechce se vám investovat do nové sedačky? Pokud si odpovíte ano, tak zaměřte svoji pozornost na řešení, které je finančně nenáročné a přesto vám umožní mít vzhledově úplně novou rohovou sedačku.

Díky napínacím potahům na rohovou sedačku si vytvoříte na starším sedacím nábytku „novou vrstvu“, která krásně obalí starší nábytek a máte sezení opět jako nové. Elastické potahy na sedací soupravy jsou univerzální, tady je možno je natáhnout na sedačky s pravým či levým rohem.

Prohlédnout potahyVybrat prodejce

Vkládání napínacího válečku do potahu na sedací soupravu
Z nabídky napínacích potahů na rohové sedačky můžete vybírat z mnoha dekorů a barev napínacích látek a díky tomu nový vzhled může vytvořit ve vašem interiéru zcela něco nového a moderního.

Nový potah dokonale ochrání vaši sedací soupravu před poničením domácími mazlíčky či malými dětmi.

Napínací potahy na rohové sedačky jsou složeny z bavlny a elastanu. Další výhodou těchto potahů je pratelnost – při 30C jsou všechny nabízené potahy pratelné.

 

 

Další potahy na sedačky

Rozměr sedačky pro napínací potah

Rozměr rohové sedačky, kterou chcete potáhnou novým napínacím potahem by neměl být v celkové délce delší než 530 cm (součet kratší a delší části) a maximálně by sedačka neměla být vyšší než 1m.

 

Natažení potahu na rohovou sedačku

Potah je bielastický – můžete ho snadno natáhnout do více směrů, proto je potažení sedací soupravy záležitostí pár minut a zvládnete ji v domácím prostředí opravdu snadno. Pokud by se vám napínací potah po sedu vytahával, je dobré použít napínací molitan, který vám zajistí, že potah bude lépe držet tvar sedačky zvláště v místech za zády, kde sedíte.

 

Aktuálně z katalogu potahů na rohové sedačky

Pokud stále váháte jaký vybrat potah zkuste se inspirovat v eshopu a vyberte správný elastický potah na rohovou sedačku.


Jak se vám líbí napínací potahy na rohové sedačky?

Jak se vám líbí jednoduchost a praktičnost elastických potahů na rohové sedačky – ohodnoťte prosím.

[Celkem: 5   Průměr: 4.2/5]


Napínací potahy pro vás

Celou nabídku napínacích potahů na sedací soupravy, křesla, taburety či židle naleznete v internetovém obchodě 4home. Naleznete zde nejen kvalitních potahy na sedačky, křesla a židle, ale také domácí potřeby, lůžkoviny či látky.

Prohlédnout celý katalog potahů
Prohlédnout potahyVybrat prodejce

Inspirujte se celým sortimentem >

 


 

Doporučení prodejci:

Prodejce potahů - 4Home - potahy na sedací soupravy, křesla nebo židle

Prodejce potahů Astoreo

Napínací potahy na sedačky a křesla Euronova

Potahy na sedací nábytek od Blancheporte - potahy na křesla , pohovky

Potahy na sedací soupravy, židle a křesla od Dekortextilu